AVIDE GU10 4.9W RGB W WIFI ASGU10RGBW-4.9W-WIBLE (69698)
Raktárkészlet: 6 DB
Élettartam: 30 000 óra
Technológia:LED
Foglalat:GU10
Teljesítmény:4.9 W
Hagyományos watt megfelelőség:23 W
Feszültség tartomány:220-240 V
Működési hőmérséklet:-20 - 40 °C
IP Védettség:IP20
Átmérő:50 mm
Magasság:55 mm
Szabályozható fényerő:Igen
Szabályozható Színhőmérséklet:Igen
Fényáram:230 lm
Színhőmérséklet:RGB W
Világítási szög:120 °
Színvisszaadási index:80
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Adatok
Adatok
Árukereső.hu Gyártó
AVIDE
Tulajdonság
WIFI bluetooth APP control
Teljesítmény (Watt)
1W